Characters

Bohaterowie I planowi:Perrie Edwards
10 lipca 1993 r.

Co oznacza słowo "miłość"? To tylko zwykłe zauroczenia, nic więcej. Nie ma czegoś takiego, jak miłość.
Prostytutka. W życiu nigdy nie miała łatwo. Matka umarła, gdy dziewczyna miała 11 lat, a z ojcem zerwała kontakt będąc już pełnoletnia. Z prostytucją ma doczynienia 2 lata. Jest jedną z "najlepszych". Ma jedną przyjaciółkę, Leigh-Anne, ale nie uważa jej za osobę, której mogłaby o wszystkim powiedzieć, nie ma do niej pełnego zaufania. Nikt z osób, które zna nie wie co przeżyła w dzieciństwie. Jest to tajemnica pomiędzy nią a jej ojcem. Pomimo swojej pracy Pezz jeśli tylko chce, potrafi być przyjecielska, miła, jak normalna dziewczyna. Niestety, nie ma dla kogo taka być. Nie ma nikogo, kto by ją zrozumiał, zaopiekował. Przezwyczaiła się już do samotności, lecz nie myślała, że znajdzie się ktoś taki, kto chciałby jej pomóc.
Zayn Malik
12 stycznia 1993 r.

Każdy powinien dostać drugą szansę. Każdy zasługuje, aby być szczęśliwy.
Chłopak z rodziny z dużą dyscypliną, można powiedzieć, że z idelanej, lecz nie dla niego. Ojciec zawsze dużo od niego wymagał, we wszystkim musiał być najlepszy. Przez to nie ma przyjaciół z wyjątkiem jednego, Louisa, ale to tylko dobry kolega. Ma pakistańskie pochodzenie. Wyprowadził się z rodzinnego miasta, Bradford mając 13 lat. Teraz pracuje w barze, z resztą jest to bar ojca, tak jak i cała ta firma. Kiedy znajduje osobę, której mógłby zaufać, z którą mógłby spędzić reszte życia, nieważne czy jako przyjaciel czy jako małżonkowie, ważne, że z nią. Nie daje za wygraną i próbuje ją zmienić, bo wie, że jest to możliwe.


Bohaterowie II planowi:Leigh-Anne Pinnock
4 pażdziernika 1991 r.

Przyjaciele, dobra zabawa, to się liczy! Trzeba korzystać z życia póki jest się młodym i pięknym.
Prostytutka oraz przyjaciółka Perrie. Ta dziewczyna nie zna słów, jak dyscyplina czy umiar. Nie boi się konsekwencji swoich czynów. Uwielbia imprezować, dobrze się bawić, oczywiście w gronie najlepszych przyjaciół. Pezz jest dla niej współlokatorką, towarzyszką do zabawy i do plotkowania. Podobnie, jak przyjaciółka jest jedną z "najlepszych". Mężczyźni wprost szaleją za nią. Z rodzicami zerwała kontakt mając 17 lat, a rok później postanowiła zajać się prostytucją. Nie ma zamiaru wracać do przeszłości i do rodzinnego miasta.
Louis Tomlinson
24 grudnia 1991 r.

Przyjaciele, ukochana dziewczyna i rodzina. Czego chcieć wiecej?
Dobry kumpel Zayna. Jest miły, zabawny i przyjacielski. Chętnie poznaje nowych ludzi. Często chodzi na różne imprezy. Próbuje namówić Zayna, aby wyluzował się i sprzeciwił ojcu, bo przecież ma już 20 lat. Bardzo podoba się dziewczynom, jest często nazywany "Bogiem". Lecz on nie zwraca na te wszystkie piękne panie uwagi, jest wierny swojej dziewczynie, Eleanor. Zawsze stanie w obronie rodziny i przyjaciół, jeśli jest taka potrzeba. Jak to Eleanor mówi "chłopak idealny", chociaż on się za takiego nie uważa.


Bohaterowie epizodyczni:
  • Javadd Malik - ojciec Zayna
  • Trisha Malik - matka Zayna
  • Doniya Malik - starsza siostra Zayna
  • Waliyha Malik - młodsza siostra Zayna
  • Safaa Malik - młodsza siostra Zayna
  • Alexander Edwards - ojciec Perrie
  • Eleanor Calder - dziewczyna Louisa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz